До Львова привезуть мощі святого Юди Тадея

Львів’ян запрошують помолитися перед мощами святого Юди Тадея у Соборі святого Юра. Мощі перебуватимуть у Львові протягом 21-29 лютого.

“З нагоди п’ятилітнього ювілею цього особливого паломництва, запрошуємо знову молитовно пережити дотик до святині! Протягом дев’яти днів у Архикатедрі буде звершено моління до святого апостола Юди Тадея. Саме він, за словами передання, привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон — нерукотворний образ Ісуса, а також і охрестив царя, який після дотику до святого обруса оздоровився із тяжкої недуги”, — повідомили організатори.

Розклад богослужінь:

П’ятниця, 21 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Субота, 22 лютого — Божественна Літургія о 9:00

Неділя, 23 лютого — Вечірня о 18:00

Понеділок, 24 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Вівторок, 25 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Середа, 26 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Четвер, 27 лютого — Божественна Літургія о 18:00

П’ятниця, 28 лютого — Божественна Літургія о 18:00

Субота, 29 лютого — Божественна Літургія о 9:00

До слова на нашому сайті можна замовити ікону Юди Тадея та прикласти до святих мощей. Для оформлення замовлення натисніть тут.

Зазначимо, що Святий Юда Тадей належить до дванадцяти найближчих учнів Ісуса Христа. Оскільки він мав таке ж ім’я, як і зрадник Ісуса, то люди про нього забули, але згодом було доведено, що йдеться про двох різних людей. Після воскресіння Господнього, апостол Юда Тадей проголошував Слово Боже в Галилеї, Самарії, Сирії та інших місцях. Помер мученичою смертю у Персії або Сирії. Згодом його тіло було перевезено до Риму та захоронене в Соборі Святого Петра.

Останнім часом поширюється культ свого Юди Тадея. У сонмі святих він вважається покровителем купців, але, крім матеріальних труднощів, вирішує і душевні — розвіює смуток, депресію. Про це свідчать численні відгуки людей, котрі просили про допомогу, отримали її і тепер радять іншим перевірити можливості святого.

Небесний заступник завжди допомагає у безвихідних ситуаціях, дуже тяжкому горі, смутку, скорботі, депресії. Особливо ефективною є дев’ятиденна молитва до Юди Тадея – дев’ятниця.

Молитва у важких обставинах життя до Юди Тадея
З іменем Господа нашого Ісуса Христа в серці звертаю свою молитву до Тебе, Святий Апостоле, великомученику Юдо Тадею, що був вірним учнем і послідовником Брата Твого і Учителя Ісуса Христа, ніс Його вчення, давав поміч людям у великій біді та скруті.
Ти прийняв мученицьку смерть від рук язичників, але ні думкою, ні словом, ні ділом не зрадив Свого Брата та Вчителя, і за це Тобі велика вдячність у людських серцях.
То ж поможи мені грішному(ній) вийти з моєї скрути, відверни біду від мене, а я за Твоє милосердя і ласку віддячу Тобі життям праведним, буду згадувати ім’я Твоє в молитвах.
Слава Твоя нехай перебуває у віках! Амінь!

One thought on “До Львова привезуть мощі святого Юди Тадея”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *.