Доставка і оплата

Доставка Україною у відділення “Нова пошта” (оплачується отримувачем)

При доставці у відділення “Нова пошта”, Ви зможете отримати своє замовлення в найближчому до Вас відділенні компанії. Дізнатися адресу найближчого відділення Ви можете на сайті компанії NovaPoshta.ua.

При оформленні доставки “Новою поштою” потрібно лише вказати Ім’я та Прізвище одержувача, номер відділення (або ж адресу при бажанні отримати посилку кур’єрською службою), місто чи населенний пункт, район, область, контактний номер телефону та e-mail.

Для Вашої зручності доставка замовлення компанією “Нова пошта” можлива, як при 100% передоплаті на картку, так і післяплатою у поштовому відділенні.

Після доставки відправлення у відділення “Нова пошта”, Вам прийде SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

 

Доставка у відділення “Укрпошта” (оплачується отримувачем)

Відправка замовлень здійснюється кожної п’ятниці.

При оформленні доставки “Укрпоштою” обов’язково вкажіть Ім’я та Прізвище одержувача, вулицю, номер будинку, номер квартири, місто чи населений пункт, район, область, поштовий індекс, контактний номер телефону та e-mail.

Відслідковувати переміщення замовлення Ви можете за номером поштового відправлення на сайті Ukrposhta.ua. Повідомлення про прибуття Ви отримаєте у вигляді SMS або повідомлення у поштову скриньку.

 

Увага! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну – відправляється назад. Отримати замовлення може тільки та людина, яка вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

 

Оплата

Оплата готівкою можлива для всіх типів доставки при отриманні замовлення у відділенні пошти.

Ви також можете оформити замовлення з попередньою оплатою на банківську картку. Для цього оберіть варіант оплати “Оплата на банківську карту”. Після підтвердження замовлення наші менеджери зв’яжуться з Вами та повідомлять карткові реквізити для оплати.