Про нас

Ми раді вітати Вас у інтернет-крамниці “Aureola”!

Наша назва «AUREOLA» походить з латинської мови і означає: «Сяйво довкола голови, з яким малювали святих. Найвищий ступінь, вінець чого-небудь (слави, правди тощо)». Інакше кажучи, «авреоля» є абсолютним синонімом до слова «німб».

На нашому сайті ви знайдете безліч варіантів духовного дарунку, як для себе, так і для своїх близьких: книги, ікони, вервиці, хрестики, свічі та інша духовно-сакральна атрибутика. Тут за приємними цінами можна придбати собі чи близьким, дарунок до свят (до дня Ангела, Хрестин, Першого Святого Причастя, весілля, новосілля, та інших святкових подій), що залишить духовну радість протягом тривалого часу.

Поки що наша крамниця діє лише у мережі, і, звісно, її перевагою є те, що своє замовлення Ви можете здійснити у будь-який зручний час, а ми – якнайшвидше доставимо його Вам.

Звісно, пріоритетним напрямком нашої майстерні – є ікони ручної роботи. Адже, вже понад 10 років наші майстри з любов’ю виготовляють образи, які стають добрим захистом і оберегом для своїх власників. До слова, наші ікони також представлені у багатьох церковних крамницях Львова. Також, ми приймаємо індивідуальні та групові замовлення на виготовлення ікон, для цього Вам варто звернутись до нас у спеціальній формі на сайті.

Усі замовлення ми відправляємо за допомогою поштових служб (Нова пошта та Укрпошта) з повною передоплатою або з можливістю післяоплати на поштовому відділенні.

Придбавши хоч одну духовну річ, ви долучаєтеся до спільноти доброчинців, адже десятину із виручених коштів ми перераховуємо в фонд Таблеточки.

Нехай вибраний образ чи будь-який інший виріб із нашого сайту стане гідним дарунком, який залишить добру духовну пам’ять про свого дарувальника.

Ми завжди раді допомогти Вам у виборі, а також з радістю зможемо проконсультувати та підібрати найвдаліший варіант для дарунку Вам чи Вашим близьким.

 

Щиро,

творці інтернет-крамниці “AUREOLA”