Співпраця

Співпраця із церковними крамницями

Шановні священнослужителі!

Для наповнення Ваших церковних крамниць, ми із задоволенням зможемо індивідуально підібрати асортимент відповідно до Ваших вимог та побажань парафіян.

Як варіант, це можуть бути ікони ручної роботи, фабричні ікони, вінчальні ікони, хрестики, духовна література.

Для індивідуального замовлення, будь ласка, заповніть форму внизу цієї сторінки, та вкажіть свої побажання. Ми обов’язково сконтактуємось з Вами та обговоримо можливі варіанти пропозицій. Або ж Ви можете звернутись до нас безпосередньо зателефонувавши чи написавши листа за вказаними контактами.

 

Співпраця з виробниками

Ми зацікавлені у співпраці з новими виробниками для розширення каталогу нашої продукції.`

  • виробників ікон
  • іконописні майстерні та іконописців
  • виробників і постачальників церковного начиння
  • ювелірні заводи і майстерні, ювелірів
  • релігійні та світські видавництва, постачальників книжкової продукції
  • виробників подарунків і сувенірів релігійної та духовної тематики

Будь ласка, пишіть нам на e-mail або зв’яжіться з нами через контактну форму. В листі описуйте товари і послуги, які ви надаєте, а також просимо вас прикріплювати фотографії вашої продукції і надсилати прайс.

 

Гуртові та індивідуальні замовлення

Одним із напрямків роботи нашої крамниці “Aureola” є також виготовлення та продаж гуртових замовлень. Заповнивши форму звернення, у вас є можливість купити ікони оптом (від 50 од.) за вигідними цінами. У своєму зверненні обов’язково вкажіть свої контакти, щоб ми Вам зателефонували та обговорили варіанти співпраці.

Наша майстерня з виготовлення ікон також приймає індивідуальні замовлення. Якщо у Вас є власні образки чи поліграфічна продукція, наші майстри можуть виготовити індивідуальне замовлення. Для цього, просимо заповнити форму, в якій вказати свої контакти, розміри та кількість ікон. Мінімальне замовлення – 10 од.

 

Контактна форма для співпраці та замовлень

Обов'язкові поля позначені *.